O mnie

czwartek, marca 08, 2018 Magda 0 Comments

Nazywam się Magda Żelazowska. Z wykształcenia tłumacz, z zawodu marketingowiec, z pasji pisarka, dziennikarka i podróżniczka. Na stałe współpracu z miesięcznikiem Poznaj Świat oraz portalami Wirtualna Polska i Styl.pl. Napisałam  trzy książki: "Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata", "Zachłanni" o pokoleniu tzw. "słoików" i "Hotel Bankrut" o czasach kryzysu.


Mój blog to subiektywny przewodnik po świecie. Nie znajdziecie tu kompendium encyklopedycznej wiedzy ani pamiętnikowych relacji z wakacji. Ale, mam nadzieję, sporą garść inspiracji. Chcę Was zabrać do niezwykłych miejsc i przedstawić Wam wyjątkowych ludzi, którzy je tworzą. Czasem wyruszymy daleko, a nieraz tuż za róg. To bez znaczenia. Bo podróż to stan umysłu – otwartość, ciekawość i umiejętność zachwytu.

Z dala od krzykliwych ideologii i wszechwiedzących poradników sens życia wydaje mi się zdumiewająco prosty: po prostu być i spędzać dni podziwiając świat w całym jego pięknie i różnorodności. Mówią, że nie starczy życia, żeby wszystko zobaczyć. To bardzo dobra wiadomość!

Czekam na Wasze komentarze, wrażenia i odkrycia.

zelazowska.magdalena@gmail.com


0 komentarze: