Kobiety na Zanzibarze - patronat zgubsietam.pl

czwartek, października 13, 2016 Magda 0 Comments


Kontynuacja "Domu na Zanzibarze" już w sprzedaży!
Z niecierpliwością oczekiwałam kolejnej opowieści Doroty Katende. I oto jest! Blog www.zgubsietam.pl z przyjemnością objął nad jej książką patronat.

"Kobiety na Zanzibarze" to kontynuacja bestsellerowego „Domu na Zanzibarze”, opowiadającego o tym, jak niezwykła Polka trafiła na równie niezwykłą afrykańską wyspę, na której zbudowała dom i spotkała miłość. Po latach okazało się, że znalazła tam o wiele więcej...

Egzotyczny Zanzibar i nowoczesna kobieta, Europejka, która buduje dom na rajskiej wyspie i na nowo układa sobie życie. Po długich poszukiwaniach miłości, spokoju i szczęścia odnajduje… siebie, stawiając pod znakiem zapytania dotychczasowe wyobrażenia o kulturze afrykańskiej i doświadczenia wynikające z wychowania w cywilizacji Zachodu.
Codzienność zanzibarskich kobiet, czarów i wierzeń staje się jej codziennością, w którą musi wpasować swoją przedsiębiorczość i prowadzony biznes – organizację wycieczek na Zanzibar i niezapomnianych ceremonii ślubnych.
Bohaterka odnajduje własne miejsce w odmiennej kulturze i łączy dotychczasowe doświadczenia z nowymi smakami życia. Zaprasza nie tylko do podglądania życia miejscowych kobiet, lecz także pozwala wejść w każdy zakamarek zbudowanej z mężem chatki w buszu.Tylko do 25 października możecie kupić książkę z autografem autorki. A jeśli zdecydujecie się na zestaw "Dom na Zanzibarze" i "Kobiety na Zanzibarze", tylko teraz możecie je kupić w pakiecie z oryginalną zanzibarską kangą w różnych wzorach do wyboru. 

Zakupu można dokonać na stronie  www.dorotakatende.com


Rozmowę z autorką o jej nowej książce przeczytacie tutaj.

Recenzja książki już wkrótce!

0 komentarze: