Konkurs! Bridget Jones z plecakiem

poniedziałek, sierpnia 08, 2016 Magda 0 Comments


Odpowiedz na jedno pytanie i rusz na książkową wyprawę do Tajlandii!

 Poniedziałek domaga się kolejnego konkursu. Dziś mam dla Was trzy romantyczne, zabawne i nastrajające do wojaży książki pt. Biuro Podróży Samotnych Serc Kierunek: Tajlandia. Przedpremierowo, bo ten tytuł trafi do księgarń dopiero w przyszłym tygodniu.

Aby zdobyć jedną z książek Katy Colins i poznać zakręcone losy głównej bohaterki, odwiedźcie zakładkę "Ludzie" na moim blogu, gdzie zamieszczam rozmowy z niezwykłymi Polkami i wybierzcie wywiad, który podobał Wam się najbardziej. Uzasadnijcie dlaczego!
Odpowiedzi możecie zamieszczać w komentarzach pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na Facebooku. Macie czas do 15 sierpnia!Więcej o nagrodzie konkursowej:

A GDYBYŚ MIAŁA DRUGĄ SZANSĘ… BY ODNALEŹĆ SIEBIE?

Zamiast upinać welon i iść do ołtarza, Georgia spędza swój wielki dzień, zastanawiając się, dlaczego jej ślub diabli wzięli.
Za radą przyjaciółki sporządza listę rzeczy, które chciałaby zrobić, zanim umrze. Następnie pakuje plecak i rusza w podróż po Tajlandii.
Los jednak bywa złośliwy. Georgia oczekuje oszałamiającej przygody, a natrafia na niekoniecznie miłe widoki, dziwne zapachy i liczne pułapki, jakie czekają na niedoświadczonych obieżyświatów.0 komentarze: