Moja nowa książka!

wtorek, marca 15, 2016 Magda 0 CommentsPremiera w przyszłym miesiącu. Zaczynamy wielkie odliczanie!

Tak lekko to brzmi. Jak gdyby nie stały za tym długie samotne wieczory, niezliczone godziny odebrane zainteresowaniom, znajomym i imprezom, wiele chwil zwątpienia, ból oczu i kręgosłupa zmuszanego do siedzenia przed laptopem po godzinach normalnej pracy w biurze. Ale co tam, kiedy ujrzy się okładkę swojej nowej książki, a data wydania jest potwierdzona, to wszystko odchodzi w niepamięć!

Z radością dzielę się z Wami wieścią, że moja druga powieść ukaże się 27 kwietnia tego roku. Tym razem zaproszę Was do świata tych, którym dał się we znaki kryzys ekonomiczny. Oto przedsmak:


Spowolnienie, zapaść, recesja. Kryzys od kilku lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Ten ekonomiczny często przeradza się w osobisty. Każdy przeżywa go na swój sposób.

Bezrobotna menedżerka z kredytem we franku, absolwentka na śmieciowej umowie, emerytka ledwie wiążąca koniec z końcem i drobny przedsiębiorca, który zbankrutował. Co ich łączy? Wspólnie wynajęte z oszczędności mieszkanie. Prześladujący ich bezwzględny pracownik banku. A także o wiele więcej, niż mogliby przypuszczać.

Czy tracąc wszystko, można coś zyskać? Jedno jest pewne: każdy kryzys prędzej czy później prowadzi do przełomu.


0 komentarze: